zasady pielęgnacji

Włosy przedłużane wymagają odpowiedniej ilości nawilżenia, nie dostają go bowiem z naszej skóry głowy. Kosmetyki ogólnodostępne do naszych włosów naturalnych - nawet te nawilżające - nie są wystarczające, ponieważ są tworzone z myślą o włosach, które są odżywiane również przez skórę głowy. Dlatego należy pamiętać o stosowaniu profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych hairtalk extensions przeznaczonych do włosów przedłużanych, aby włosy zachowały zdrowy i lśniący wygląd na długi czas.
Produkty zawierające alkohol, olejki lub etanol nie są zalecane do włosów hairtalk extensions, ponieważ wysuszają włosy i mogą spowodować rozklejanie się taśm.
Poniżej krótkie wskazówki co należy, a czego absolutnie nie wolno robić mając pasemka hairtalk extensions.

 

Do's

  • Odczekaj 24-48h od aplikacji pasemek przed myciem lub jakimikolwiek procesami chemicznymi na włosach.
  • Używaj szczotki hairtalk; rozczesuj włosy zaczynając od końców i przesuwaj się w górę, ruchem w dół. Rozczesuj włosy przed myciem, aby uchronić je przed matowieniem.
  • Używaj conditionera hairtalk na całej długości włosów, omijając okolice taśm. Dla optymalnych rezultatów używaj produktów hairtalk, aby utrzymać jedwabisty, zdrowy wygląd pasemek.
  • Związuj włosy w kucyk idąc na basen, ćwicząc, czy idąc spać.
  • Korzystaj z usług profesjonalisty przy aplikacji, usuwaniu i ponownej aplikacji pasemek hairtalk.

 

Dont's

  • Nie używaj produktów zawierających alkohol, olejki lub etanol. Produkty na bazie alkoholu wysuszają włosy i mogą spowodować rozklejanie się taśm.
  • Nie szarp włosów szczotkując i używaj wyłącznie szczotki hairtalk.
  • Nie kładź się spać z mokrymi włosami.
  • Nie wykonuj procesów chemicznych na włosach w domu. Zaufaj profesjonalistom z salonu przy jakichkolwiek usługach, gdy masz przedłużone włosy.
  • Nie ściągaj sama pasemek!

szampon

hairtalk szampon został stworzony tak, aby zaspokoić potrzeby przedłużanych włosów i nie pozbawiać ich nawilżenia i składników odżywczych.

balsam

hairtalk balsam zapewnia dodatkową ochronę bez spłukiwania.

conditioner

hairtalk conditioner to nawilżająca mgiełka. Można go używać zarówno na mokrych jak i suchych włosach. Włosy mogą wchłaniać składniki odżywcze i zachować odpowiedni stopień nawilżenia.

repair creme

hairtalk repair creme to maska odbudowująca, która odżywia, wzmacnia i dodaje blasku każdemu pasemku.

olejek

hairtalk olejek do końcówek włosów to dodatkowa pielęgnacja dla zniszczonych i rozdwojonych końcówek.

detangler

hairtalk detangler ułatwia rozczesywanie przedłużonych włosów, nawet zaraz po umyciu.

szczotki

hairtalk szczotka mini o ergonomicznym kształcie z ostrym końcem to niezbędne narzędzie do podziału głowy. Ta szczotka to niezbędny komponent procesu aplikacji pasemek.

hairtalk szczotka mała składa się z krótkich naturalnych włosów dzika i dłuższego włosia z tworzywa sztucznego. Razem rozprowadzają oleje na całej długości włosów zapewniając zdrowe i lśniące włosy. Mała owalna konstrukcja sprawia, że idalnie sprawdza się w podróży.

hairtalk szczotka także składa się z krótkich naturalnych włosów dzika i dłuższego włosia z tworzywa sztucznego. Jej prostokątna konstrukcja może zostać wykorzystana do zwiększenia objętości podczas stylizacji. Włosie rozprowadza oleje od czubka głowy po same końce, które zazwyczaj wymagają
więcej nawilżenia.

zadaj nam pytanie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każde pytanie odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

Extensions s.c.
ul. Chemiczna 18, 44-121 Gliwice

tel. +48 32 234 82 53
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij