Jak wprowadzić usługę przedłużania włosów do salonu?

Wystarczy odbyć szkolenie z zakresu przedłużania włosów. Marka hairtalk extensions jako jedyna w Polsce prowadzi BEZPŁATNE SZKOLENIA dla salonów fryzjerskich. Do tej metody przedłużania włosów nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt, co znacznie ułatwia wprowadzenie metody hairtalk extensions do salonu i nie wymaga inwestycji.

Trening czyni mistrza

By w pełni wykorzystać potencjał dostępnych na rynku rozwiązań fryzjer powinien wykazać się szczegółową znajomością produktów. Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach powinno być na stałe wpisane w kalendarz każdego fryzjera, który w swoim fachu chce osiągnąć sukces.

Szkolenie hairtalk extensions składa się z części teoretycznej i praktycznej, a po jego zakończeniu fryzjer otrzymuje bezpłatny zestaw startowy oraz certyfikat, który otwiera drogę do pracy na produktach marki.

 

Kogo szkolimy?

Stacjonarne salony fryzjerskie zarejestrowane na terenie Polski.

Gdzie i kiedy?

Lista lokalizacji i terminów szkoleń dostępna jest tutaj.

Jaka jest cena szkolenia?

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnictwo nie obliguje do dokonania zakupów ani nie niesie za sobą żadnych kosztów.

Jak się zapisać?

Telefonicznie pod numerem 797536077.

 

Przyszłość zaczyna się dziś.

zadaj nam pytanie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każde pytanie odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

Administratorem Twoich danych jest Extensions s.c. z siedzibą w Gliwicach (44-121) przy ul. Chemicznej 18. Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane na podane adresy mailowe. Podstawą prawną przetwarzania przez nas Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów, którymi jest komunikacja z użytkownikami strony tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podane w korespondencji dane są dobrowolne, ale niezbędne do tego, aby odpowiedzieć na zapytanie. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Wszelką korespondencję w sprawie swoich danych osobowych możesz kierować na podane adresy mailowe. Decyzje wobec Twoich danych osobowych nie będą podejmowanie w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą poddawane profilowaniu.

Extensions s.c.
ul. Chemiczna 18, 44-121 Gliwice

zamówienia
tel. +48 32 234 82 53
tel. +48 503 084 658
szkolenia
tel. +48 797 536 077
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij