Zapraszamy

Szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów metodą hairtalk extensions.

Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna składa się z najważniejszych informacji dotyczących metody hairtalk extensions, rodzaju włosów, sposobu pielęgnacji, strzyżenia, koloryzacji, trwałej ondulacji oraz sposobu przygotowania klientki do zakładania włosów na taśmie hairtalk extensions.

Część praktyczna obejmuje ćwiczenie na główce treningowej prawidłowego sposobu aplikacji pasemek hairtalk extensions, zdejmowania i czyszczenia pasemek oraz sposobu zagęszczania włosów za pomocą zagęszczaczy hairtalk hairwear. W części tej omawiane są również sposoby obsługi klienta i sposoby zamawiania włosów. Każdy uczestnik szkolenia pozyska kompletną wiedzę o metodzie przedłużania włosów hairtalk extensions, jak również praktykę niezbędną do profesjonalnego przedłużania włosów metodą hairtalk extensions – co zostanie potwierdzone odpowiednim certyfikatem. Każdy salon otrzyma również materiały reklamowe takie jak: ulotki, naklejki, katalogi.

Szkolenie jest bezpłatne

W ramach szkolenia każdy salon otrzyma naturalną paletę kolorów oraz szczotkę pomocną przy podziale włosów klientki. Ćwiczenia odbywają się na materiałach udostępnionych Państwu przez naszą firmę.

Zgłaszając się na szkolenie zdobędziecie Państwo wiedzę, która pozwoli zaproponować Państwa klientom dodatkową usługę w salonie. Wiedza ta nie wymaga żadnej inwestycji finansowej. Poprzez szkolenie zostajecie Państwo salonem objętym patronatem hairtalk extensions i możecie proponować usługę przedłużania włosów hairtalk extensions.

Dołącz do rodziny hairtalk extensions. Nasze motto to: Przedłużanie lub zagęszczanie bez chemii - najnowsze wspaniałe trendy kolorystyczne, które uzyskasz w zaledwie kilka chwil.

Przejście szkolenia nie zobowiązuje do dokonania zakupów.
Więcej informacji pod nr telefonu: 797 536077

zadaj nam pytanie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każde pytanie odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

Administratorem Twoich danych jest Extensions s.c. z siedzibą w Gliwicach (44-121) przy ul. Chemicznej 18. Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane na podane adresy mailowe. Podstawą prawną przetwarzania przez nas Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów, którymi jest komunikacja z użytkownikami strony tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podane w korespondencji dane są dobrowolne, ale niezbędne do tego, aby odpowiedzieć na zapytanie. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Wszelką korespondencję w sprawie swoich danych osobowych możesz kierować na podane adresy mailowe. Decyzje wobec Twoich danych osobowych nie będą podejmowanie w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą poddawane profilowaniu.

Extensions s.c.
ul. Chemiczna 18, 44-121 Gliwice

zamówienia
tel. +48 32 234 82 53
tel. +48 503 084 658
szkolenia
tel. +48 797 536 077
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij