nota prawna

Extensions s.c Joanna Gołębska, Rusłan Laszczowski z siedzibą w Gliwicach (44-121) przy ulicy Chemicznej 18, NIP 6312512210, Regon 240553641, informuje i zastrzega, że materiały zamieszczone w niniejszym serwisie internetowym, zwanym dalej „Serwisem”, mają jedynie charakter ogólnoinformacyjny.

Prawa do Serwisu jako całości przysługują Extensions s.c., zaś prawa do poszczególnych elementów jego zawartości należą do Extensions s.c. lub do osób fizycznych lub prawnych, których materiały zgodnie z prawem są udostępniane w Serwisie. Zarówno Serwis jako całość jak i poszczególne elementy jego zawartości podlegają ochronie przewidzianej przepisami prawa.

Użytkownicy Serwisu mają prawo korzystania z materiałów udostępnianych w Serwisie wyłącznie w zakresie tzw. dozwolonego użytku osobistego, regulowanego przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Korzystanie z niniejszego serwisu w całości bądź jakiejkolwiek części do innych celów, a w szczególności - komercyjnych, w tym kopiowanie, publiczne odtwarzanie, lub udostępnianie osobom trzecim w jakikolwiek inny sposób, może następować tylko pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody Extensions s.c..

Na stronach Serwisu mogą być prezentowane również linki lub materiały zawierające odesłania do ofert i usług podmiotów trzecich. Warunki korzystania z ofert i usług podmiotów trzecich są określone przez te podmioty. Extensions s.c. nie ponosi odpowiedzialności za warunki i skutki korzystania z ofert i usług tychże podmiotów.

zadaj nam pytanie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każde pytanie odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

Extensions s.c.
ul. Chemiczna 18, 44-121 Gliwice

tel. +48 32 234 82 53
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij