fbpx Strefa klienta
Strefa klienta Phone

hairtalk taśmy jednostronne

Prezentujemy nowy produkt – hairtalk taśmy jednostronne. Różnica w stosunku do zwykłych taśm hairtalk extensions polega na tym, że „single side tape” klei się tylko z jednej strony. Nowa taśma jest dostępna w dwóch rozmiarach: 3 cm oraz 4 cm. Nowa taśma jest przeźroczysta, z jednej strony matowa (i nie klejąca), a z drugiej pokryta hipoalergicznym klejem. Metoda aplikacji nowej taśmy jest dokładnie taka sama, jak przy aplikacji standardowych pasemek – różnica w końcowym efekcie jest taka, że z jednej strony „kanapki” znajduje się jednostronna taśma zamiast pasma.

Dla kogo?

Taśmy te możemy używać w przypadku Klientki, która ma bardzo cienkie i delikatne włosy. Daje nam to możliwość założenia połowy standardowej „kanapki” (dla uzyskania jednej kanapki zakładamy dwa pasma hairtalk extensions – w tym przypadku stosujemy jedno pasmo hairtalk extensions z jednej strony i taśmę jednostronną z drugiej strony).

 

Jaki efekt?

Taśma jednostronna pozwala na uzyskanie delikatnego i naturalnego efektu.

 

Co więcej?

Można również użyć taśmy jednostronnej dla uzyskania subtelnych efektów kolorystycznych bez konieczności farbowania włosów – wystarczy założenie kilku pasm w pożądanym kolorze!

Nowe taśmy są tej samej jakości, co standardowe taśmy hairtalk extensions.

hairtalk taśmy jednostronne