fbpx Strefa klienta
Strefa klienta Phone

Szkolenia

Kogo szkolimy?

Szkolimy stacjonarne salony fryzjerskie zarejestrowane na terenie Polski.

Gdzie i kiedy?

Terminy i miejsca szkoleń dostępne są tutaj:

Terminy

Jaka jest cena?

Cena zależy od wybranego pakietu

Więcej

Jak się zapisać?

Telefonicznie pod numerem
797 536 077.

Zadzwoń

Trening czyni mistrza

By w pełni wykorzystać potencjał dostępnych na rynku rozwiązań fryzjer powinien wykazać się szczegółową znajomością produktów. Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach powinno być na stałe wpisane w kalendarz każdego fryzjera, który w swoim fachu chce osiągnąć sukces. Każde szkolenie hairtalk extensions składa się z części teoretycznej i praktycznej, a po jego zakończeniu fryzjer otrzymuje zestaw profesjonalnych produktów niezbędnych do pracy z pasmami do przedłużania włosów oraz certyfikat, który otwiera drogę do pracy na produktach marki.

Szkolenie grupowe

Szkolenia grupowe z przedłużania włosów hairtalk extensions prowadzimy w nowoczesnej i komfortowej sali szkoleniowej w Gliwicach. W szkoleniach grupowych mogą uczestniczyć 4 salony, po maksymalnie 2 osoby z każdego salonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu instruktor może poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu uczestnikowi.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod numer 797 536 077.

Szkolenie indywidualne

Udział w indywidualnym szkoleniu z przedłużania włosów hairtalk extensions daje możliwość rozszerzenia oferowanych usług, a także podniesienia kwalifikacji bez konieczności opuszczania salonu fryzjerskiego. Nasz instruktor przyjedzie do Was, abyście mogli uczyć się w zaciszu swojego salonu. Podczas szkolenia otrzymacie indywidualne wsparcie, a instruktor dostosuje program do Waszych umiejętności. Szkolenie kończy się założeniem pasm modelce.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod numer 797 536 077.

Terminy szkoleń

Terminy i miejsca szkoleń:

 

Zapisy pod nr tel.: 797 536 077.

 

 

*brak wolnych miejsc